Haberler

 • Kain İnşaat’tan dev kampanya!

  Kocaeli’nin en güvenilir inşaat firmalarından Kain İnşaat, ekonomik krizden etkilenen inşaat sektörünü canlandırmak için kampanya başlattı. Bankaların uyguladığı konut kredisi faiz oranları her geçen gün yükselirken, Kain İnşaat kaçırılmayacak bir fırsatla müşterilerinin karşısına çıktı. Kartepe’nin popüler yerleşim alanı Köseköy’de inşa edilen My Life Kartepe’den ev sahibi olmak isteyenler için aylık faiz oranı 0.98’e çekildi. Kain İnşaat bununla da yetinmedi, kampanyaya ‘uygun ödeme koşulları’ seçeneğini de ekledi.

   

   

   

  Bu haber www.astakoshaber.com adresinden alınmıştır.

 • Evinizi kişiselleştirmenin yolları

  Bir eve girdiğiniz anda o evin hissettirdiği huzur, birkaç ufak ayrıntıda gizlidir. Yaşadığınız eve yaptığınız size has dokunuşlar ile adeta imzanızı attığınızda, evinizi çok daha sıcak bir ortama dönüştüğüne şahit olacaksınız. Bu dokunuşlar için en doğru yer duvarlardır. Boş, tek düze beyaz renkteki duvarlara sahip bir evde olduğunuzu düşünün. Soğuk bir havaya sahip olacağını tahmin edersiniz. Örneğin ekleyeceğiniz çerçeve, duvar kağıdı veya ayna ile sıcak bir ortama sahip olabilirsiniz. Evinizi canlandırmak için duvarlarınıza yapabileceğiniz dokunuşları sizler için derledik.

  Continue reading

 • Country Stili Dekorasyon: Evinize Neşe Katın

   

  Günlük yaşamda seçimlerimiz tarzımızı belirler. Seçtiğimiz yemekler, sevdiğimiz renkler, dinlediğimiz müzik türüne kadar her seçim yaşam tarzımıza dair ipuçları verir. Elbette bahsettiğimiz yaşam tarzını yansıtan bir diğer alan ise evinizde uyguladığınız dekorasyondur. Son yıllarda belki de her alanda sadeleşmeye gidilmesiyle adını daha da duyuran ve popülerliği artan country dekorasyon da tercih edilen ev dekorasyonu tarzlarından biri. 

   

  Continue reading

 • Rustik Dekorasyon ile Evinize Gelen Nostalji Esintisi

   

  Rustik kelimesi; köy yaşamına ait, kırsal anlamına geliyor. Sizi çocukluğunuza götüren, çiftlik evi havası yaratan adeta yeni pişmiş ekmek kokusunu burnumuza çalan havayı yaratır Rustik stili.

  Siz de bu stili kullanarak evinizde tatlı bir köy evi havası yaratmak istiyorsanız bu yazımızı mutlaka okumalısınız.

   

  Continue reading